Akredite Kurumlar

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI

meb logo

Blue Vision Fitness Akademi, Özel Kişiye Özel Sağlıklı ve Zindelikli Yaşam Eğitmenlik Kursu adı altında Beşiktaş Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir kurumdur. 2012 yılından beri Türkiye’nin tek MEB onaylı özel fitness eğitim kursudur.

Eğitim sonunda başarılı ile mezun olan öğrenciler Kurs Bitirme Belgesi’ne sahip olurlar. Bununla birlikte Türkiye’deki Fitness salonları ve merkezlerinde, Fitness Eğitmeni olarak, kanunen çalışma hakkına sahip olurlar.

EUROPE ACTIVE

EA_LOGO
BlueVision_Certificate_2020-1

Blue Vision Fitness Akademi 2016 yılında Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek, Avrupa Birliği’nin onayladığı ilk kurum olmuştur. Bu tarihten itibaren Personal Trainer (Level 4) ve Grup Fitness (Level 3) eğitimlerimiz Europe Active onaylıdır. Ayrıca eğitmenlerin kariyerlerinde daha fazla ilerlemeleri için düzenlediğimiz Gelişim Kursları’mızın çoğu Europe Active onaylıdır.

Fitness Akademi’nin ilgili eğitimlerinden başarı ile mezun olan öğrenciler Ereps tarafından sertifikalandırılırlar ve Avrupa eğitmen sistemine kayıt olurlar. Bununla birlikte Dünya’nın 36 farklı ülkesinde Fitness Eğitmeni veya Grup Fitness Eğitmeni olarak kanunen çalışabilirler.

Europe Active, Fitness sektöründe dünya standartlarını belirleyen bir kurumdur. Dünya’nın en değerli fitness sertifikasyon programlarının onaylarını aldığı bir dernektir.

Blue Vision Fitness Akademi EREPS bilgileri ve kayıtlı eğitmenlere ulaşmak için tıklayınız..

NATIONAL COUNCIL ON STRENGTH & FITNESS

NCSF-LOGO-stack

Blue Vision Fitness Akademi 2018 yılında, Amerika’nın önde gelen Fitness sertifikasyon programlarından biri olan NCSF’nin Türkiye partneri olmuştur.

NCSF, bilimsel bilgiye dayalı çalışmaları, kamu yararını ön planda tutan girişimleri ve kaliteden ödün vermemesi nedeniyle güvenilen bir kurumdur ve NCSF belgeli eğitmenler Dünya’nın bir çok yerindeki fitness kulüplerinde kolayca iş bulabilmektedirler. Amerika’daki 300 sertifika sistemi içerisinde ilk 5’te yer alan NCSF, USREPS’e (The United States Registry of Exercise Professionals) akredite olmuş 8 kurumdan bir tanesidir.

WeCreativez WhatsApp Support
Fitness Akademi ekibi senin için hattın diğer ucunda, aklına takılan her şeyi bize sorabiliriz.
👋 Merhaba, sana nasıl yardımcı olabiliriz?