Çalışma Ortakları

İLKİMSİN SAĞLIK EĞİTİM DANIŞMANLIK

logo-ilkimsin

Blue Vision Fitness Akademi, tüm Fitness eğitmenlerinin alması gereken Temel İlk Yardım eğitimi kursunu İlkimsin ile ortaklaşa düzenlemektedir.

İlkimsin, 2008 ’den bu yana sürdürdüğü eğitimlerle,  konusunda uzman Sağlık Personellerinden oluşan bir öğretim kadrosu ile çalışmaktalar.

Eğitmenleri, kendi alanlarındaki başarılarının yanı sıra, sürekli olarak dünyadaki yeni gelişmeleri takip etmektedir. Eğitmenleri düzenli aralıklarla yurt dışındaki “Acil Müdahale ve İlkyardım Merkezlerinde” çalışmalara katılmakta ve eğitimleri gelişmiş ülkelerdeki eğitimlerle aynı standartlarda olmasını sağlanmaktadır.  Sağlık Bakanlığına bağlı İlkyardım Eğitmeni sayısı 23 ‘tür.

İlkimsin İlk Yardım Eğitim Merkezince Temel ilkyardım eğitimi (16 saat) Sağlık Bakanlığı’na bağlı Sertifika programına katılan katılımcılar sınavda başarı sağlamaları halinde Sağlık Bakanlığı onaylı Sertifika ve Kimlik Kartı verilecektir.

B-FIT

bakademi-logo

Blue Vision Fitness Akademi 2019 yılından itibaren B-FIT akademi ile ortaklaşa çalışarak, tüm B-FIT eğitmenlerine kurslar düzenlemektedir.

b-fit, 2006 yılında 6 kadının her yaş ve gelir grubundan kadına spor yapma alışkanlığı kazandırarak daha sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürdürmelerini sağlamak amacıyla bir araya gelerek kuruldu. Sporun sağlıklı bir yaşam için gerekliliğini artık hepimiz öğrendik ama tevekkel ve kaldıracak hali olmasa bile her güçlüğü üstlenen, kendisini düşünmeyi herkesten sonraya bırakan ve çoğunluğu maddi imkânsızlıklar içindeki Türk kadını spor yapmaya nasıl ikna edilebilirdi? Sabırla, sevgiyle ve anlayışla deneyip görmelerini sağladılar ve binlerce kadın b-fit ‘li oldu.

Şimdi ise b-fit, Türkiye’nin ilk ve en yaygın kadınlara özel spor ve yaşam merkezi markası ve bugün tüm Türkiye’de 50′ ilde 200’den fazla merkezi ile 700.000 kadına hizmet veriyor.

MARS ATHLETIC CLUB

logomac

Blue Vision Fitness Akademi eğitimlerinden başarı ile mezun olan eğitmenlerin, MAC ve MacFit klüplerinin işe alım süreçlerinde mulakat garantileri vardır. Birçok MAC ve MacFit eğitmeni, kariyerlerine Blue Vision Fitness Akademi eğitimleri ile başlamıştır.

2007 Yılından itibaren; ileri teknoloji, bilimsellik ve eğlenceyi birleştirerek, insanların yaşam kalitelerini artıran kişiye özel tasarlanmış hizmetleri, profesyonel bir yönetim ile sunmaktadır. Mars Athletic Club ve MacFit klüpleri spor kulübü kültürünü devam ettirmeyi ve üyelerinin hayatlarına sporla birlikte keyif ve mutluluk katmayı amaçlıyor.

WeCreativez WhatsApp Support
Fitness Akademi ekibi senin için hattın diğer ucunda, aklına takılan her şeyi bize sorabiliriz.
👋 Merhaba, sana nasıl yardımcı olabiliriz?