Fiziksel Uygunluk Testleri ve Egzersiz Diyet İlişkisi

diyet2k

Ön Kayıt

1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Katılımcılar eğitim programı sonunda, fitness programlarına başlamadan önce yapılması gereken sağlık, beden kompozisyonu, antropometrik ölçümler, kardiyorespiratuar kapasite, kassal kuvvet, kassal dayanıklılık, esneklik, mobilite ve stabiliteyle ilgili tüm test yöntemlerini uygulamalı olarak öğrenecekler. Öğrenecekleri bilgilerle fitness ve diğer branşlara yönelik verdikleri hizmet kalitesini profesyonel seviyeye çıkararak, hizmet alan üye ve sporculara maksimum fayda sağlayacaklardır. Böylece kişiye özel hazırlayacakları programların yüzde yüz amaca uygun olduğundan emin olacaklardır. Fitness testleri gerek bireylerin seviyesine uygun doğru antrenman programını hazırlamak, katılımcıların sürekli motivasyonu sağlamak ve hedefe yönelik çalışmalar sırasında ilerlemeleri değerlendirebilmek için elzemdir.

Eğitime Kimler Katılabilir?
Fitness ve pilates eğitmenleri, diğer tüm spor branş eğitmenleri, fitness eğitmen adayları, diyetisyenler ve beden eğitimi öğretmenleri.

Eğitim Süresi
2 Gün ( 18 Saat )

Mustafa Savaşan

Lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi Ve Spor Bilimleri Fakültesinde, yüksek lisans eğitimini
Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü’nde tamamlamıştır. Halen doktora çalışmalarına devam etmektedir.
Fitness sektöründe 25 yılı aşkın bir sürede antrenör, yönetici ve eğitimci olarak çalışmaktadır. Eğitim alanında halen Gedik Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesinde öğretim görevlisi olarak, Fitness ve Vücut Geliştirme ihtisas dersleri, Fonksiyonel Antrenman, Fitness Merkezi Yönetimi ve Fitness Pazarlama derslerini vermektedir. 2012 yılından beridir Blue Vision Fitness Akademi çatısı altında, NCSF (Natıonal Council On Strength & Fıtness) Personal Fitness Trainer sertifika programı, Hipertrofi, Statik ve Dinamik Postür Analizi, Postürel Problemler için Uygun Egzersiz Programlama Ve Uygulamaları, Fitness Antrenman Program Dizaynı gibi ACE (American Council On Exercise) onaylı kredi ve antrenör gelişim kurslarının eğitimcisidir.

WeCreativez WhatsApp Support
Fitness Akademi ekibi senin için hattın diğer ucunda, aklına takılan her şeyi bize sorabiliriz.
👋 Merhaba, sana nasıl yardımcı olabiliriz?