Satışın Kodları ve Satışta Quantum Hızı

personal-trainer

Ön Kayıt

1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Eğitimi İçeriği :

Personal Trainer mesleğinde başlangıç ve ileri seviyede olan eğitmenlerin, özel ders satışlarını artıracak ve üyelik satış tekniklerin genel olarak bütününü içeren Profesyonel pazarlama ve satış teknikerlinin PÜF noktalarını içeren Konsantre bir eğitimdir.

Faydaları :

Eğitim sonunda satışlarınızı süratle artıracak yeni fikirler ve ipuçları elde ederek süratle bunları iş hayatınıza uygulmayabilecek ve kişisel özel ders eğitmenliği gelirlerinizi ve kulüp üyelik gelirlerinizi maximum seviyeye çıkaracaksınız….

Ve Sonuçları : 

Özel ders verdiğiniz öğrencileriniz ile ders esnasındaki profesyonel iletişim seviyenizde sağlayacağınız gelişim sayesinde öğrencilerinizin kalıcı olmasını sağlayacak ve hizmetinizi tavsiye edecek bilgiler ile mesleğinizde daha başarılı olacaksınız…….

Eğitime Kimler Katılabilir:
Fitness eğitmenleri, Kulüp Müdürleri, Spor Müdürleri, Satış Müdüleri, Satış elemanları, PT eğitmenleri, Yatırımcılar & Kulüp Sahipleri, diğer tüm spor branş eğitmenleri ve fitness eğitmen adayları.

Kenan Topuz

Kenan Topuz, İstanbul Üniversitesi Jeoloji Müh. bölümü mezunudur. Uzun Yıllardır Fitness sektöründe Profesyonel olarak Yönetici, danışman ve eğitimci olarak görev almaktadır. 1982 yılından beridir fitness sektöründe kişisel eğitmen ve yönetici olarak çalışmaktadır. Eğitim alanında halen Fitness ve Vücut Geliştirme Federasyonda Eğitim Kurulu Üyesidir olarak, Kulüp Yönetimi, pazarlama ve satış, iletişim derslerini vermektedir. Aynı zamanda Finspor Academy çatısı altında, kurucusu ve danışman olarak Stott Pilates, Precor, Maddog Spinning, Queenaxx, Running academy, Kulüp Yönetimi sertifika program ve uygulamalarının direktörüdür. Türkiyede Hilton, Marriott, Conrad, Hyatt, İntercontinental Hotels, Whyndham, Ramada, Spora Club kulüp&spa işletme Markalarının kuruluşunda danışman ve yönetici olarak görev almıştır. Ve halen işletme danışmanlıklarını sürdürmektedir.

WeCreativez WhatsApp Support
Fitness Akademi ekibi senin için hattın diğer ucunda, aklına takılan her şeyi bize sorabiliriz.
👋 Merhaba, sana nasıl yardımcı olabiliriz?